Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare ceramice > 2211YA250120FCTSP
Cerere de cotație
românesc
44356062211YA250120FCTSP ImagineKnowles Syfer
2211YA250120FCTSP
In stoc
1500+
  • Număr parc
    2211YA250120FCTSP
  • Descriere
    CAP CER 12PF 250V C0G/NP0 2211
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    250V
  • Toleranţă
    ±1%
  • Grosime (Max)
    0.100" (2.54mm)
  • Coeficientul de temperatură
    C0G, NP0 (1B)
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • descriere detaliata
    12pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2211 (5728 Metric)
  • capacitanță
    12pF