Acasă > Produse > Filtre > Filtrele EMI / RFI (LC, RC Networks) > SBSPP1000153MXB
Cerere de cotație
românesc
SBSPP1000153MXB
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
250+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    SBSPP1000153MXB
  • Descriere
    SURFACE MOUNT PI FILTER
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    100V
  • valori
    C = 0.015µF
  • Tip
    Low Pass
  • Tehnologie
    LC (Pi)
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.126" L x 0.065" W (3.20mm x 1.65mm)
  • Serie
    SBSP
  • Rezistență - Canal (Ohms)
  • Pachet / Caz
    1206 (3216 Metric), 3 PC Pad
  • Temperatura de Operare
  • Număr de canale
    1
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Producător Standard Timp de plumb
    14 Weeks
  • Înălţime
    0.071" (1.80mm)
  • Filtrați ordinea
    3rd
  • Protecția ESD
    No
  • descriere detaliata
    LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 0.015µF 1A 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad
  • Actual
    1A
  • Centrul / Frecvența de întrerupere
  • Valoarea atenuării
    37dB @ 100MHz