Acasă > Produse > Filtre > Filtrele EMI / RFI (LC, RC Networks) > SBSPP1000220MCT
Cerere de cotație
românesc
SBSPP1000220MCT
In stoc
1500+
  • Număr parc
    SBSPP1000220MCT
  • Tensiune - evaluat
    100V
  • valori
    C = 22pF
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    11 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălţime
    0.071" (1.80mm)
  • descriere detaliata
    LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 22pF 1A 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad
  • Actual
    1A
  • Centrul / Frecvența de întrerupere
  • Valoarea atenuării
    2dB @ 100MHz