Acasă > Produse > Filtre > Discuri de ferită și plăci > MM0650-100
Cerere de cotație
românesc
1807865MM0650-100 ImagineLaird Technologies
MM0650-100
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    MM0650-100
  • Descriere
    FERRITE EMI DISC 16.51MMX1.27MM
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.650" Dia (16.51mm)
  • Serie
  • Alte nume
    MM0650100
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    Not Applicable
  • Producător Standard Timp de plumb
    10 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.050" (1.27mm)