Acasă > Produse > Filtre > Discuri de ferită și plăci > MM0787-200
Cerere de cotație
românesc
63703MM0787-200 ImagineLaird Technologies
MM0787-200
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    MM0787-200
  • Descriere
    FERRITE EMI DISC 20MM X 1.91MM
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.787" Dia (20.00mm)
  • Serie
  • Alte nume
    MM0787200
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    Not Applicable
  • Producător Standard Timp de plumb
    10 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.075" (1.91mm)