Acasă > Produse > Produse semiconductoare discrete > Dioduri - Zener - Single > BZV55C8V2-TP
Cerere de cotație
românesc
3660997BZV55C8V2-TP ImagineMicro Commercial Components (MCC)
BZV55C8V2-TP
In stoc
2500+
  • Număr parc
    BZV55C8V2-TP
  • Descriere
    DIODE ZENER 8.2V 500MW MINIMELF
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Zener (Nom) (Vz)
    8.2V
  • Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă
    1.5V @ 200mA
  • Toleranţă
    ±6%
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    Mini MELF
  • Serie
  • Putere - Max
    500mW
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
  • Alte nume
    BZV55C8V2-TPMSTR
    BZV55C8V2TP
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 150°C
  • Tipul de montare
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Impedanță (Max) (Zzt)
    7 Ohms
  • descriere detaliata
    Zener Diode 8.2V 500mW ±6% Surface Mount Mini MELF
  • Curenți - Scurgeri inverse @ Vr
    100nA @ 6.2V
  • Numărul părții de bază
    BZV55C8V2
BZV55C8V2 L1G
BZV55C8V2 L1G
Descriere: DIODE ZENER 8.2V 500MW MINI MELF