Acasă > Produse > Produse semiconductoare discrete > Dioduri - Zener - Single > BZV55C9V1
Cerere de cotație
românesc
3969960BZV55C9V1 ImagineMicrosemi
BZV55C9V1
In stoc
50+
  • Număr parc
    BZV55C9V1
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Zener (Nom) (Vz)
    9.1V
  • Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă
    1.1V @ 200mA
  • Toleranţă
    ±6%
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    DO-213AA
  • Serie
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    DO-213AA (Glass)
  • Temperatura de Operare
    -65°C ~ 175°C
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    15 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • descriere detaliata
    Zener Diode 9.1V ±6% Surface Mount DO-213AA
  • Curenți - Scurgeri inverse @ Vr
    500nA @ 6V
  • Numărul părții de bază
    BZV55C9V1
BZV55C7V5
BZV55C7V5
Descriere:
Producători: Microsemi
BZV55C9V1 L1G
BZV55C9V1 L1G
Descriere: DIODE ZENER 9.1V 500MW MINI MELF
Producători: TSC (Taiwan Semiconductor)
BZV55C9V1 L0G
BZV55C9V1 L0G