Acasă > Produse > Protecția circuitului > TVS - Dioduri > MPLAD6.5KP64CA
Cerere de cotație
românesc
3556524MPLAD6.5KP64CA ImagineMicrosemi Corporation
MPLAD6.5KP64CA
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
153+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    MPLAD6.5KP64CA
  • Descriere
    TVS DIODE 64VWM 103VC PLAD
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp
    71.1V
  • Tensiune - Breakover
    1
  • Tensiune - Defalcare (Min)
    64V
  • Tensiune - Defalcare
    PLAD
  • Tip
    Zener
  • Serie
  • Starea RoHS
    Bulk
  • Ripple Current - Frecvență scăzută
    General Purpose
  • Protecția liniei electrice
    6500W (6.5kW)
  • Power - vârf de vârf
    63.1A
  • Polarizare
    Nonstandard SMD
  • Alte nume
    1086-7634-MIL
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Codul producătorului
    MPLAD6.5KP64CA
  • Descriere
    TVS DIODE 64VWM 103VC PLAD
  • Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs)
    103V