Acasă > Produse > Protecția circuitului > TVS - Dioduri > MPLAD6.5KP75A
Cerere de cotație
românesc
581351MPLAD6.5KP75A ImagineMicrosemi Corporation
MPLAD6.5KP75A
In stoc
157+
  • Număr parc
    MPLAD6.5KP75A
  • Descriere
    TVS DIODE 75VWM 121VC PLAD
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp
    83.3V
  • Tensiune - Defalcare (Min)
    75V
  • Tensiune - Defalcare
  • Serie
  • Starea RoHS
    Bulk
  • Ripple Current - Frecvență scăzută
    General Purpose
  • Protecția liniei electrice
    6500W (6.5kW)
  • Power - vârf de vârf
    53.7A
  • Polarizare
    Nonstandard SMD
  • Alte nume
    1086-7640-MIL
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 150°C (TJ)
    1 (Unlimited)
  • Codul producătorului
    MPLAD6.5KP75A
  • Descriere
    TVS DIODE 75VWM 121VC PLAD
  • Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs)
    121V