Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > UHM0J222MPD
Cerere de cotație
românesc
1471609UHM0J222MPD ImagineNichicon
UHM0J222MPD
  • Număr parc
    UHM0J222MPD
  • Descriere
    CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    6.3V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Serie
    UHM
  • Evaluări
  • Polarizare
    Polar
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Radial, Can
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 105°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Durată de viață @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Spațiul de plumb
    0.197" (5.00mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Impedanta
    13 mOhms
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.787" (20.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
  • descriere detaliata
    2200µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
  • capacitanță
    2200µF