Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > UHM1A102MPD
Cerere de cotație
românesc
UHM1A102MPD
  • Număr parc
    UHM1A102MPD
  • Descriere
    CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    10V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Serie
    UHM
  • Evaluări
  • Polarizare
    Polar
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Radial, Can
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 105°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Durată de viață @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Spațiul de plumb
    0.197" (5.00mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Impedanta
    25 mOhms
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.551" (14.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
  • descriere detaliata
    1000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
  • capacitanță
    1000µF