Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > UVR1H152MHD
Cerere de cotație
românesc
7068842UVR1H152MHD ImagineNichicon
UVR1H152MHD
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    UVR1H152MHD
  • Descriere
    CAP ALUM 1500UF 20% 50V RADIAL
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    50V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
  • Serie
    UVR
  • Evaluări
  • Polarizare
    Polar
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Radial, Can
  • Alte nume
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    33 Weeks
  • Durată de viață @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Spațiul de plumb
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
  • descriere detaliata
    1500µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • capacitanță
    1500µF