Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > UVR1H220MDA
Cerere de cotație
românesc
5806686UVR1H220MDA ImagineNichicon
UVR1H220MDA
  • Număr parc
    UVR1H220MDA
  • Descriere
    CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    50V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.197" Dia (5.00mm)
  • Serie
    UVR
  • Ripple Current @ Low Frequency
    95mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    190mA @ 10kHz
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
  • Durată de viață @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Spațiul de plumb
    0.079" (2.00mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.492" (12.50mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
  • descriere detaliata
    22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • capacitanță
    22µF