Acasă > Produse > Inductoare, Bobine, Dusuri > Inductoare fixe > ELC11D122F
Cerere de cotație
românesc
922560
ELC11D122F
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
2000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    ELC11D122F
  • Descriere
    FIXED IND 1.2MH 520MA 1.2 OHM TH
  • Modelul ECAD
  • Tip
    Wirewound
  • Toleranţă
    ±10%
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    Radial Lead
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.453" Dia (11.50mm)
  • ecranare
    Unshielded
  • Serie
    ELC11D
  • Evaluări
  • Q @ Freq
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Radial, Vertical Cylinder
  • Temperatura de Operare
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Material - Core
    Ferrite
  • Producător Standard Timp de plumb
    14 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frecventa de inductie - test
    10kHz
  • Inductanţă
    1.2mH
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.547" (13.90mm)
  • Frecventa - Self Resonant
  • descriere detaliata
    1.2mH Unshielded Wirewound Inductor 520mA 1.2 Ohm Radial, Vertical Cylinder
  • Rezistența DC (DCR)
    1.2 Ohm
  • Ratingul curent
    520mA