Acasă > Produse > Inductoare, Bobine, Dusuri > Inductoare fixe > ELC11D270F
Cerere de cotație
românesc
ELC11D270F
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
2000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    ELC11D270F
  • Descriere
    FIXED IND 27UH 2.7A 48 MOHM TH
  • Modelul ECAD
  • Tip
    Wirewound
  • Toleranţă
    ±10%
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    Radial Lead
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.453" Dia (11.50mm)
  • ecranare
    Unshielded
  • Serie
    ELC11D
  • Evaluări
  • Q @ Freq
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Radial, Vertical Cylinder
  • Temperatura de Operare
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Material - Core
    Ferrite
  • Producător Standard Timp de plumb
    14 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frecventa de inductie - test
    10kHz
  • Inductanţă
    27µH
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.547" (13.90mm)
  • Frecventa - Self Resonant
  • descriere detaliata
    27µH Unshielded Wirewound Inductor 2.7A 48 mOhm Radial, Vertical Cylinder
  • Rezistența DC (DCR)
    48 mOhm
  • Ratingul curent
    2.7A