Acasă > Produse > Inductoare, Bobine, Dusuri > Inductoare fixe > ELL-4GG101M
Cerere de cotație
românesc
1490913ELL-4GG101M ImaginePanasonic
ELL-4GG101M
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    ELL-4GG101M
  • Descriere
    FIXED IND 100UH 250MA 2.4 OHM
  • Modelul ECAD
  • Tip
    Wirewound
  • Toleranţă
    ±20%
  • Pachetul dispozitivului furnizor
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
  • ecranare
    Shielded
  • Serie
    G
  • Evaluări
  • Q @ Freq
  • ambalare
    Original-Reel®
  • Pachet / Caz
    Nonstandard
  • Alte nume
    PCD2212DKR
  • Temperatura de Operare
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Material - Core
  • Producător Standard Timp de plumb
    11 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frecventa de inductie - test
    100kHz
  • Inductanţă
    100µH
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.055" (1.40mm)
  • Frecventa - Self Resonant
  • descriere detaliata
    100µH Shielded Wirewound Inductor 250mA 2.4 Ohm Nonstandard
  • Rezistența DC (DCR)
    2.4 Ohm
  • Ratingul curent
    250mA
  • Curent - saturație
    290mA