Acasă > Produse > Inductoare, Bobine, Dusuri > Inductoare fixe > ELL-4GG150M
Cerere de cotație
românesc
1284064ELL-4GG150M ImaginePanasonic Electronic Components
ELL-4GG150M
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
2000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    ELL-4GG150M
  • Descriere
    FIXED IND 15UH 580MA 500 MOHM
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Defalcare
  • folosire
    Shielded
  • Tip
    Wirewound
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.149" L x 0.149" W (3.80mm x 3.80mm)
  • Serie
    G
  • Starea RoHS
    Tape & Reel (TR)
  • Evaluări
  • Polarizare
    Nonstandard
  • Alte nume
    ELL4GG150M
    PCD2208TR
  • Temperatura de Operare
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    11 Weeks
  • Codul producătorului
    ELL-4GG150M
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.055" (1.40mm)
  • Tipul hardware
    15µH
  • Frecventa - Test
  • Frecventa - Self Resonant
    500 mOhm
  • Descriere extinsă
    15µH Shielded Wirewound Inductor 580mA 500 mOhm Nonstandard
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    ±20%
  • Diametru - umăr
  • Descriere
    FIXED IND 15UH 580MA 500 MOHM
  • Timp de intarziere
    100kHz
  • Rezistența DC (DCR)
    700mA
  • Ratingul curent
    580mA