Acasă > Produse > Cristale, Oscilatoare, Rezonatoare > Oscilatoare programabile > SIT8924BMB2-33E
Cerere de cotație
românesc
5265359SIT8924BMB2-33E ImagineSiTime
SIT8924BMB2-33E
  • Număr parc
    SIT8924BMB2-33E
  • Descriere
    OSC PROG LVCMOS 3.3V EN/DS 20PPM
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Aprovizionare
    3.3V
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Serie
    SiT8924B
  • Evaluări
    AEC-Q100
  • producție
    LVCMOS, LVTTL
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Înălţime
    0.032" (0.80mm)
  • Funcţie
    Enable/Disable
  • Frecvență Stabilitate (Total)
    ±20ppm
  • Frecvență Stabilitate
    ±20ppm
  • descriere detaliata
    XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
  • Curent - aprovizionare (Max)
    4.8mA
  • Interval de frecvență disponibil
    1MHz ~ 110MHz