Acasă > Produse > Cristale, Oscilatoare, Rezonatoare > Oscilatoare programabile > SIT8924BMB2-33N
Cerere de cotație
românesc
5024290SIT8924BMB2-33N ImagineSiTime
SIT8924BMB2-33N
In stoc
1+
  • Număr parc
    SIT8924BMB2-33N
  • Descriere
    OSC PROG LVCMOS 3.3V 20PPM SMD
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Aprovizionare
    3.3V
  • Tip
    XO (Standard)
  • Spread Spectrum Bandwidth
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Serie
    SiT8924B
  • Evaluări
    AEC-Q100
  • Tip programabil
    Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
  • producție
    LVCMOS, LVTTL
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălţime
    0.032" (0.80mm)
  • Funcţie
  • Frecvență Stabilitate (Total)
    ±20ppm
  • Frecvență Stabilitate
    ±20ppm
  • descriere detaliata
    XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead
  • Curent - aprovizionare (Max)
    4.8mA
  • Rezonator de bază
    MEMS
  • Interval de frecvență disponibil
    1MHz ~ 110MHz