Acasă > Produse > Rezistențe > Prin rezistoare cu găuri > FRN12JT47R0
Cerere de cotație
românesc
FRN12JT47R0
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
2500+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    FRN12JT47R0
  • Descriere
    RES 47 OHM 1/2W 5% AXIAL
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±5%
  • Coeficientul de temperatură
    ±350ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    Axial
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm)
  • Serie
    FRN
  • Rezistenţă
    47 Ohms
  • Putere (Wați)
    0.5W, 1/2W
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    Axial
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 155°C
  • Număr de terminări
    2
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    11 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
  • Caracteristici
    Flame Proof, Fusible, Moisture Resistant, Safety
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    47 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Fusible, Moisture Resistant, Safety Metal Film