Acasă > Produse > Rezistențe > Prin rezistoare cu găuri > FRN12JTR820
Cerere de cotație
românesc
842922FRN12JTR820 ImagineStackpole Electronics, Inc.
FRN12JTR820
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
2500+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    FRN12JTR820
  • Descriere
    RES FUSE 0.82 OHM 1/2W 5% AXIAL
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±5%
  • Coeficientul de temperatură
    ±350ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    Axial
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm)
  • Serie
    FRN
  • Rezistenţă
    820 mOhms
  • Putere (Wați)
    0.5W, 1/2W
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    Axial
  • Alte nume
    FRN 1/2 0.82 5% R