Acasă > Produse > Rezistențe > Chip Resistor - Suprafață de montare > RGC1206FTD10K0
Cerere de cotație
românesc
3092337RGC1206FTD10K0 ImagineStackpole Electronics, Inc.
RGC1206FTD10K0
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
5000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    RGC1206FTD10K0
  • Descriere
    RES 10K OHM 1% 1/4W 1206
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±1%
  • Coeficientul de temperatură
    ±100ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    1206
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
  • Serie
    RGC
  • Rezistenţă
    10 kOhms
  • Putere (Wați)
    0.25W, 1/4W
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    1206 (3216 Metric)
  • Alte nume
    RGC 1/8 T1 10K 1% R