Acasă > Produse > Rezistențe > Chip Resistor - Suprafață de montare > RGC1206FTD11K8
Cerere de cotație
românesc
1748335RGC1206FTD11K8 ImagineStackpole Electronics, Inc.
RGC1206FTD11K8
  • Număr parc
    RGC1206FTD11K8
  • Descriere
    RES 11.8K OHM 1% 1/4W 1206
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±1%
  • Coeficientul de temperatură
    ±100ppm/°C
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
  • Rezistenţă
    11.8 kOhms
  • Putere (Wați)
    0.25W, 1/4W
  • Alte nume
    RGC 1/8 T1 11.8K 1% R