Acasă > Produse > Rezistențe > Chip Resistor - Suprafață de montare > RT0603FRE076R2L
Cerere de cotație
românesc
2393054RT0603FRE076R2L ImagineYageo
RT0603FRE076R2L
  • Număr parc
    RT0603FRE076R2L
  • Descriere
    RES SMD 6.2 OHM 1% 1/10W 0603
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±1%
  • Coeficientul de temperatură
    ±50ppm/°C
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Rezistenţă
    6.2 Ohms
  • Putere (Wați)
    0.1W, 1/10W
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 155°C
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.022" (0.55mm)
  • descriere detaliata
    6.2 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film