Acasă > Produse > Rezistențe > Chip Resistor - Suprafață de montare > RT0603FRE0773K2L
Cerere de cotație
românesc
3639468RT0603FRE0773K2L ImagineYageo
RT0603FRE0773K2L
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
5000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    RT0603FRE0773K2L
  • Descriere
    RES SMD 73.2K OHM 1% 1/10W 0603
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±1%
  • Coeficientul de temperatură
    ±50ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    0603
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Serie
    RT
  • Rezistenţă
    73.2 kOhms
  • Putere (Wați)
    0.1W, 1/10W
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    0603 (1608 Metric)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 155°C
  • Număr de terminări
    2
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    19 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.022" (0.55mm)
  • Caracteristici
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    73.2 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film